DK
Danmarks civile Hundeførerforening
Eftersøgning
Hvalpetræning
Kontingent
Vedtægter
Tilmelding
Event
Kalender
Om os
Bestyrelsen
Referater
Instruktører
Betingelser
Privatlivspolitik
Galleri
Facebook login
Husk mig
Glemt password
Opret profil
Log ind
Læs mere
Klubmodul
Bliv medlem
Instruktør
Anette Riis Jensen
22804764
a-rj@live.dk
Begynder hvalpehold (HV24AR-1)
Anita Lyngby
20962045
t-lyngby@pc.dk
Begynder hvalpehold (HV24GK-1)
Anne Glenstrup Engemand
Rally-Lydighed Konkurrence (ral3)
Anne Birgitte Gehrt
DcH Program B-konkurrence (B Gitte G)
Annette Hjalf
DcH Program A/E-konkurrence (A A Hjalf)
Annika Christensen
30575095
annikachristensen98@hotmail.com
DcH Program C-konkurrence (C A&M)
Bente Sørensen
40330960
bente@tverstedflis.dk
Rally-Lydighed Konkurrence (R Mb)
Brian Jensen
DcH Program B-konkurrence (B Brian)
Cathrine Lyngbøl
22449101
calyngbol@icloud.com
Begynder hvalpehold (HV24CL-1)
Elke Reimer
DcH Program B-konkurrence (B Elke)
Eva Dybro
DcH Program A/E-konkurrence (AE - Eva)
Finn Jørgensen
29652434
finnjgsen@gmail.com
DcH Program B-konkurrence (B Finn)
Gitte Knudsen
51902973
heika1.gk@gmail.com
Begynder hvalpehold (HV24GK-1)
Begynder hvalpehold (HV24GK-2)
Hanne Hvidegaard
DKK konkurrence (DKKm)
Hans Gerhauge
Unghundeholdet (030424)
Unghundeholdet (170124)
Inge Holmen
Begynder hvalpehold (HV24JøIn-1)
Begynder hvalpehold (HV24JøIn-2)
Jytte Nielsen
25306281
jytte@briann.dk
DcH Program C-konkurrence (C Jytte)
Jørgen Vittrup Thomsen
Begynder hvalpehold (HV24JøIn-1)
Begynder hvalpehold (HV24JøIn-2)
Jørn Johansen
DKK konkurrence (DKKjø)
Kirsten Bjerre Hansen
Unghundeholdet (030424)
Unghundeholdet (170124)
Kirsten Hansen
60134208
kiha190455@gmail.com
Rally-Lydighed Konkurrence (Rall)
Lene Birket Vangsted
27886050
vangsted@outlook.dk
DcH Program C-konkurrence (C Lene)
Liselotte Nielsen
Lone Nielsen
28514814
nie-lone@hotmail.com
DcH Program B-konkurrence (B Lone)
Maria Strøm Nielsen
40545141
risen2_9@hotmail.com
DcH Program C-konkurrence (C A&M)
Marianne Bæk
Rally-Lydighed Konkurrence (R Mb)
Marianne Kolind
DKK konkurrence (DKKt)
Mona Christensen
DKK konkurrence (DKKm)
Morten Toft
21276470
Mt-combikol@live.dk
DcH Program A/E-konkurrence (A Morten)
Naja Skoven
20321553
naja@kppolstring.dk
DcH Program C-konkurrence (C Pia Naja)
Pernille Ehmsen
Begynder hvalpehold (HV24PE-1)
Begynder hvalpehold (HV24PE-2)
Pia Hermansen
29828930
piahermansen17@gmail.com
DcH Program C-konkurrence (C Pia Naja)
Susanne Galsøe
30699971
susannegalsoe@hotmail.com
Begynder hvalpehold (HV24AR-1)
Tove Johansen
DKK konkurrence (DKKt)
Sanna Iversen
Begynder hvalpehold (HV24SI-1)
Nyheder
Hold
Følg med
Facebook
Events
Kalender
Sponsorer